Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Mark Airstream jest już dostępny w technologii BIM

Firma Mark rozszerza ofertę modeli 3D zapisanych w technologii BIM o urządzenia do odzysku ciepła

Od dziś będzie można pobrać modele 3D centrali Mark Airstream zapisane w technologii BIM. Te opatrzone certyfikatem Eurovent urządzenia dostępne są w dwóch wariantach odzysku ciepła (CFX i HWX) z możliwością zarówno aplikacji wewnętrznej, jak i zewnętrznej.

Centrala AIRSTREAM CFX jest standardowo wyposażona w certyfikowany, wysokosprawny przeciwprądowy wymiennik ciepła z przepustnicą typu bypass. Ten wariant złożony jest z 12 typoszeregów o zakresie przepływu powietrza od 600 m3/h do 30,000 m3/h, z możliwością doposażenia urządzeń w nagrzewnicę wtórną, chłodnicę oraz/lub przepustnicę powietrza świeżego.

Centrala AIRSTREAM HWX jest standardowo wyposażona w odporny na korozję wymiennik obrotowy. Ten wariant złożony jest z 9 typoszeregów o zakresie przepływu powietrza od 1500 m3/h do 45,000 m3/h, z możliwością doposażenia urządzeń w nagrzewnicę wtórną, chłodnicę, przepustnicę powietrza świeżego oraz/lub przepustnicę recyrkulacyjną.

Wszystkie wspomniane wyżej konfiguracje urządzenia Mark AIRSTREAM dostępne są do pobrania w rozszerzeniach Revit .RFA, AutoCAD .DWG oraz .IFC w bibliotece internetowej BIM MEPcontent.com, a wkrótce także na naszej stronie internetowej.

BIM (Building Information Modeling)

BIM (Building Information Modeling) jest technologiczną platformą internetową, na której wszystkie informacje o projekcie budowlanym przechowywane są w formie jednego cyfrowego modelu 3D. Chodzi o to, by wszyscy zainteresowani uczestnicy inwestycji, tacy jak architekci, podwykonawcy oraz instalatorzy, mogli w tym samym czasie odwoływać się do ważnych dla siebie informacji lub nanosić zmiany.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies