Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Model kurtyny Mark Easyair T200 jest teraz dostępny również w technologii BIM

Mark rozszerza swoją bibliotekę modeli 3D BIM o przemysłowe kurtyny powietrzne

Od teraz dostępne są również modele 3D BIM kurtyn powietrznych Mark EAYSAIR T200. Te przemysłowe kurtyny powietrzne są dostępne z 3, 4 lub 5 wentylatorami, które można łączyć w celu uzyskania żądanej szerokości. Kurtyna powietrzna nadaje się do montażu na maksymalnej wysokości 8 metrów.

Kurtyna EASYAIR T200 przenosi ciepłe powietrze skumulowane w górnej części pomieszczenia do niżej położonego obszaru przebywania ludzi. Dzięki temu, przy zastosowaniu tego typu kurtyny, nie jest potrzebne stosowanie dodatkowego źródła ciepła. Rozwiązanie to jest proste i skuteczne!

Wszystkie wspomniane wyżej konfiguracje urządzenia Mark EAYSAIR T200 dostępne są do pobrania w rozszerzeniach Revit .RFA, AutoCAD .DWG oraz .IFC w bibliotece internetowej BIM MEPcontent.com, a na naszej stronie internetowej.

BIM (Building Information Modeling)

BIM (Building Information Modeling) jest technologiczną platformą internetową, na której wszystkie informacje o projekcie budowlanym przechowywane są w formie jednego cyfrowego modelu 3D. Chodzi o to, by wszyscy zainteresowani uczestnicy inwestycji, tacy jak architekci, podwykonawcy oraz instalatorzy, mogli w tym samym czasie odwoływać się do ważnych dla siebie informacji lub nanosić zmiany.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies