Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Nowość: Promienniki elektryczny

Wydajne ogrzewanie za pomocą promieniowania podczerwonego

Obok promienników gazowych i paneli promiennikowych zasilanych wodą grzewczą, firma Mark Climate Technology posiada teraz w swojej ofercie także promienniki elektryczne.

Ogrzewanie pomieszczenia za pomocą promieniowania podczerwonego oferuje wiele korzyści w porównaniu z konwencjonalnym ogrzewaniem powietrznym. Obiekty znajdujące się w pomieszczeniu ogrzewane są bezpośrednio, bez konieczności uprzedniego podgrzania powietrza. Nie jest generowany ruch powietrza, a co za tym idzie, kurzu. Krótki czas nagrzewania i niższa temperatura pomieszczeniowa, pozwalają uzyskać duże oszczędności energii.

Mark Infra ER 2600W to kompaktowy panel promiennikowy o powierzchni promieniowania 12-18m².

INFRA ER+ 2500W to promiennik podczerwieni wykonany z włókna węglowego, który, bezpośrednio w ciągu 3 sekund, ogrzewa obiekty i ludzi przy użyciu najnowszej technologii. Ten promiennik elektryczny odznacza się powierzchnią promieniowania 12-24m² i okresem żywotności do 10,000 godzin!

Promiennik elektryczny Mark może być stosowany w wielu obiektach, takich jak, m.in.: hale produkcyjne i logistyczne, biura, szkoły, kościoły, domy, obiekty gastronomiczne, sklepy i ogrzewane tarasy.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies