Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Fabryka Donkervoort Automobielen BV ogrzewana przy pomocy promienników gazowych Mark

W fabryce samochodów sportowych, Donkervoort Automobielen B.V. zainstalowano promienniki gazowe Infra Line, których producentem i dostawcą jest firma Mark Climate Technology.

Budynek o powierzchni 3000 m2 ogrzewany jest przy pomocy dwóch promienników Mark Infra Line, z których każdy ma długość 50 metrów I dysponuje mocą 100 kW. Zaletą użycia promienników gazowych jest brak ruchu powietrza w wyniku działania urządzenia. Ponadto, ciepło dociera tylko tam, gdzie jest naprawdę potrzebne. Krótki czas rozgrzewania i niska temperatura w pomieszczeniu przyczyniają się do znaczącego zmniejszenia zużycia energii.

Pan Donkervoort jest wyjątkowo zadowolony z działania tego systemu: “Odczuwane ciepło jest bardzo przyjemne, powietrze nie ulega przemieszczaniu”. Promienniki skutecznie ogrzewają budynek już od 17 lat.

Firma Mark oferuje promienniki Infra Line w siedmiu różnych długościach, które zwiększają się wraz ze wzrostem mocy grzewczej. Urządzenia znajdują zastosowanie między innymi w takich obiektach jak: hale sportowe, budynki produkcyjne, hangary lotnicze, salony wystawiennicze i garaże.

Samochody sportowe Donkervoort znane są ze swych fenomenalnych osiągów. Połączenie atrakcyjnego wyglądu, ultralekkiej wagi, dużej mocy i fantastycznej przyczepności jest tym, co sprawia, że serca fanów motoryzacji biją szybciej. Fabryka Donkervoort zlokalizowana jest przy trasie A6 w miejscowości Lelystad (Holandia) i rocznie wyjeżdża z niej 100 samochodów sportowych.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies