Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Mark Airstream w hali produkcyjnej Leiber w Rudzie Śląskiej

Niemiecka firma LEIBER Group GmbH & Co. KG zajmuje się produkcją komponentów albuminowych m.in. dla branży motoryzacyjnej, transportowej i medycznej. W 1995 roku powstał zakład produkcyjny w Rudzie Śląskiej. Produkowane są tutaj serie małej i średniej wielkości oraz pojedyncze serie dopracowane w zakresie bezpieczeństwa procesowego.

W polskim oddziale zainstalowaliśmy dwie centrale wentylacyjno-grzewcze Mark Airstream. To zewnętrzne centrale nawiewno-wywiewne wyposażone w kondensacyjny moduł gzowy Mark G+ ze stali nierdzewnej z palnikiem modułowym typu premix i wentylatorem klasy EC.  Ciepło z powietrza wywiewanego odzyskiwane jest na wymienniku przeciwprądowym  o sprawności 86%.  Jednostki są wykonane w standardzie RLT A+ zgodnie z normą EN 1885 i wymogami Ecodesign EU 1253/2018.

Nowoczesne i ekonomiczne urządzenia zastosowane w tej realizacji dostarczają 22 000 i 11 500 m3 świeżego powietrza na godzinę.

W inwestycji zamontowaliśmy także 8 nagrzewnic gazowych mark AT z pionowym nawiewem o mocy 75 kW każda wraz z destratyfikatorami mark Ecofan W 82.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies