Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Mark podbija chiński rynek

China railway

Firma Mark Climate Technology podbija chiński rynek

Daleki Wschód to miejsce, w którym firmy oferujące produkty najnowszej generacji mogą czuć się jak w domu. Przekonał się o tym Mark Climate Technology, który miniony rok zwieńczył zawarciem nowego kontraktu na terenie Chin.

Mark Climate Technology zaangażował się w projekt  doboru  urządzeń grzewczych do hangaru superszybkiej kolei. W pomieszczeniu tym będą serwisowane nowoczesne pojazdy, które rozwijają prędkość od 250 do 350 km/h. Szybkie pociągi w Chinach to podstawowy środek transportu między miastami. Sieć szybkiej kolei w Państwie Środka osiągnęła już 10 tys. kilometrów i połączyła wszystkie wielkie metropolie. Czas podróży tego typu transportem wciąż jest skracany. Przykładowo, w tej chwili podróż z Pekinu do Szanghaju wynosi tylko 5 godzin.

Mark Climate Technology zaopatrzył chińskiego kontrahenta w:

40 nagrzewnic gazowych Föhn 270 o prędkości przepływu powietrza 20 000 m3/h i mocy nominalnej 280 kW. Wartość sprężu dyspozycyjnego to 500Pa.

Kliknij, by dowiedzieć się więcej o nagrzewnicy gazowej Föhn.

Współpraca przy wyposażeniu hangaru szybkiej kolei to już kolejny projekt realizowany we współpracy z azjatyckimi kontrahentami. Dzięki wysoko rozwiniętej technologii i wszechstronności asortymentu, produkty Mark Climate Technology doceniane są na całym świecie.

Jeśli chcą Państwo skonsultować swój projekt z firmą Mark  Polska i dowiedzieć się, jakie rozwiązanie wentylacyjne jest najlepsze, prosimy o kontakt. Jesteśmy dostępni pod numerem telefonu +48(0)34 368 34 43. Mogą Państwo także wypełnić i przesłać do nas formularz kontaktowy dostępny na naszej stronie internetowej.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies