Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

O Mark

Twój partner w: ogrzewaniu powietrznym, ogrzewaniu promiennikowym, wentylacji i recyrkulacji, odzyskiwaniu ciepła, przetwarzaniu i nawilżaniu powietrza.

Mark Polska to utworzony w 2005 roku krajowy oddział niderlandzkiej firmy Mark Climate Technology, światowej sławy producenta systemów ogrzewania i klimatyzacji. Szeroka gama urządzeń produkcji Mark Climate Technology obejmuje: nagrzewnice powietrza, ogrzewanie promiennikowe, urządzenia wentylacyjne, centrale wentylacyjno-grzewcze i giętarki. Produkty te są podzielone ze względu na rodzaj zasilania (woda grzewcza, olej, gaz).
Nasze urządzenia cechują się niezwykłą trwałością  i niezawodnością. Produkujemy je w siedzibie głównej firmy Mark Climate Technology w Holandii, gdzie kładziemy nacisk na osiągnięcie najwyższej jakości i solidności. Na tej stronie znajdziecie Państwo przejrzyste opisy naszych artykułów.
Firma Mark Climate Technology została założona w 1945 roku w Veendam w Holandii. W ciągu ostatnich 75 lat zdobyła pozycję zaufanego partnera w pracy z firmami instalacyjnymi i biurami projektowymi w całej Europie. Szczególnie ważne jest dla nas utrzymanie wysokiego poziomu produkowanych urządzeń oraz zapewnienie wsparcia technicznego firmom instalacyjnym oraz wspieranie biur projektowych
w dokonywaniu odpowiedniego doboru produktów.
Mark Climate Technology to największy europejski producent oferujący gamę urządzeń dla obiektów przemysłowych oraz użyteczności publicznej. Przy tak szerokim asortymencie, jesteśmy w stanie zaproponować rozwiązanie do praktycznie każdego projektu, gdyż nie ograniczamy się do jednego typu urządzenia, jednego dostawcy lub jednego kanału dystrybucji.

© Mark 2023 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies