Powrót

O Mark

Lider na rynku technologii HVAC od 1945 r

Firma Mark Climate Technology koncentruje się na kontroli klimatu w dużych budynkach od 1945 roku. Pod nazwą „Ingenieursbureau Gebroeders Van der Mark NV” firma rozpoczęła produkcję i sprzedaż giętarek i nagrzewnic powietrza zasilanych węglem. Od połowy lat pięćdziesiątych bracia Van der Mark coraz bardziej skupiali się na ogrzewaniu budynków kubaturowych. W tym celu sami skonstruowali wiszące gazowe nagrzewnice powietrza. Tak powstała seria GS: unikalny system, który do dziś jest liderem na europejskim rynku HVAC.

Pomysłowość nadal charakteryzuje firmę Mark, która jest obecnie wiodącym dostawcą asortymentu służącego do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Oznacza to, że klienci mogą polegać na jednym dostawcy w zakresie kompletnego systemu klimatyzacji.

Zalety Mark Climate Technology

 • Produkt energooszczędny, wytwarzany w zgodzie ze środowiskiem
 • Doradztwo w szerokim zakresie
 • Produkcja własna
 • Ponad 75-letnie doświadczenie
 • Organizacja działająca na rynku międzynarodowym
 • Nieporównywalna jakośćquality
 • Innowacyjne rozwiązania
 • Szereg kompleksowych rozwiązań dla Twojego systemu HVAC
 • Serwis fabryczny
 • Własna sieć dystrybutorów
 • Szybka dostawa
Pomysłowość nadal charakteryzuje firmę Mark, która jest obecnie wiodącym dostawcą asortymentu służącego do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji.

Historia

Firma Mark została założona przez braci van der Mark w 1945 r. w Veendam. W tamtym okresie nazwa firmy brzmiała Ingenieursbureau Gebroeders Van der Mark NV. Bracia rozpoczęli produkcję i sprzedaż pomp z kanałami krzywoliniowymi i ogrzewaczy powietrza opalanych węglem.

Dowiedz się więcej o Historii Mark

Zakład Produkcyjny

W fabryce w Veendam, na północy Holandii, firma Mark Climate Technology produkuje gamę wiodących systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji obiektów kubaturowych.

Dowiedz się więcej o Zakładzie Produkcyjnym Mark

Praca w Mark

Czy chcesz mieć swój udział w tworzeniu optymalnego klimatu wewnętrznego w każdym budynku? Możesz to zrobić na wiele sposobów! Zobacz nasze aktualne oferty pracy i poczytaj o doświadczeniach swoich przyszłych współpracowników.

Dołącz do Mark Climate Technology

Zrównoważony Rozwój

Firma Mark Climate Technology nie przestaje się rozwijać, również w zakresie zrównoważonego rozwoju i cykliczności rozwiązań.

Zrównoważony Rozwój misją firmy Mark

Certyfikaty & Znaki Jakości

Produkcja systemów HVAC odbywa się w naszej własnej fabryce i realizowana jest wyłącznie zgodnie z najlepszymi metodami certyfikacji i znakami jakości.

Przeczytaj więcej o posiadanych przez nas certyfikatach i znakach jakości

Aktualności

Chcielibyśmy na bieżąco informować Cię o najnowszych osiągnięciach i produktach Mark Climate Technology.

Aktualności Mark Climate Technology

Chcesz się z nami spotkać?

Czy chciałbyś się z nami spotkać? W trakcie niezobowiązującej rozmowy chcielibyśmy omówić to, co może Ci zaoferować Mark Climate Technology.

Osoba kontaktowa(Required)
Adres
This field is for validation purposes and should be left unchanged.