Powrót

Sektor użyteczności publicznej

Urządzenia HVAC dla budownictwa niemieszkaniowego

Firma Mark Climate Technology specjalizuje się w tworzeniu optymalnego klimatu w budynkach niemieszkalnych. Podczas gdy nasze urządzenia zwykle znajdowały zastosowanie w budynkach przemysłowych, zauważa się coraz wyraźniejsze zmiany na rynku usług użyteczności publicznej. Oczywiście każdy budynek wymaga innego podejścia, dlatego chętnie służymy poradą dotyczącą konkretnego projektu.

Rozwiązania HVAC dla budynków biurowych

Rozwiązania HVAC dla budynków biurowych

Niska jakość powietrza w pomieszczeniach skutkuje obniżeniem produktywności pracowników biurowych nawet o 15%. Przyczynami są zarówno wysoki poziom CO2, jak i temperatura pomieszczeniowa. Wysokie temperatury w pomieszczeniu są częstym problemem napotykanym w miejscach pracy z dużą liczbą użytkowników. Na temperaturę mają wpływ komputery, elektronika, oświetlenie i ludzie, a także masywnych rozmiarów powierzchnie szklane, które skupiają na sobie dużo światła słonecznego.

Aby zapewnić wystarczającą ilość świeżego powietrza w biurze lub budynku biurowym, często wymagana jest wielokrotna wentylacja, często niezbędna jest wielokrotna wentylacja. Wiąże się to z olbrzymimi stratami energii powodowanymi zastosowaniem standardowych urządzeń. Szukając sposobu na walkę z utratą energii, Mark poszerzył gamę swoich produktów o urządzenie do odzysku ciepła, AIRSTREAM.

Rekuperacja powietrza w biurach
Systemy HVAC dla sektora handlu detalicznego

Systemy HVAC dla sektora handlu detalicznego

Firma Mark Climate Technology oferuje liczne rozwiązania mające zapewnić przyjemny klimat w sklepach lub salonach. Od kompletnego systemu klimatyzacji z ogrzewaniem, chłodzeniem i wentylacją po indywidualnie obsługiwane urządzenia HVAC. Mark TANNER MBA doskonale nadaje się do pomieszczeń z niskim sufitem. W połączeniu z kotłem centralnego ogrzewania lub pompą ciepła, ta wodna nagrzewnica powietrza w krótkim czasie ogrzeje całą powierzchnię sklepu.

Urządzenia TANNER CLA i LDA SWIRL doskonale nadają się do montażu w systemie sufitowym. Obie wymienione nagrzewnice są standardowo wyposażone w modulujący wentylator EC, który pozwala urządzeniu na pełną modulację mocy i wydajności powietrza. Zapewnia to cichą i energooszczędną pracę.

Nagrzewnice wodne
Mark dostarcza świeże powietrze do Mall of the Netherlands

Optymalny klimat w pomieszczeniu niezależnie od jego zastosowania

Zdrowy i przyjemny klimat w pomieszczeniu zależy od charakteru działań, jakie zwykle wykonywane są w danym budynku lub przestrzeni. Oprócz rozwiązań HVAC dla sklepów i biurowców, urządzenia Mark Climate Technology nadają się również do wszystkich typów budynków niemieszkalnych.

Panele promiennikowe doskonale nadają się do stosowania w halach sportowych i salach gimnastycznych. Ogrzewanie panelami promiennikowymi zasilanymi wodą oznacza ogrzewanie wolne od przeciągów, kurzu i ruchu powietrza. Ponadto, ciepło dociera tylko do wymaganych miejsc. Dzięki krótkiemu czasowi nagrzewania i niższej temperaturze pomieszczeniowej, można uzyskać duże oszczędności energii.

W szpitalach, klinikach, a także, na przykład, w kinach ważne jest optymalne połączenie ogrzewania, chłodzenia i wentylacji. Tak zwanym uzdatnianiem powietrza w budynku można doskonale sterować stosując centralę wentylacyjną lub odzysk ciepła.

Rozwiązania HVAC dla obiektów użyteczności publicznej
Panele promiennikowe doskonale nadają się do stosowania w halach sportowych i salach gimnastycznych.
Optymalny klimat w pomieszczeniu niezależnie od jego zastosowania
Ogrzewanie panelami promiennikowymi zasilanymi wodą oznacza ogrzewanie wolne od przeciągów, kurzu i ruchu powietrza.

Branża Edukacyjna

Jeśli chodzi o wentylację w szkołach i przyjemny klimat w budynkach edukacyjnych, Mark Climate Technology jest właściwym partnerem!

Rozwiązania HVAC dla Szkolnictwa

Branża Hotelarska

System klimatyzacji zapewnia ogrzewanie, chłodzenie i świeże powietrze w restauracjach, hotelach, barach czy kawiarniach. Czekamy na Twoje zapytanie!

Rozwiązania HVAC dla Przemysłu Gastronomicznego

Rozwiązania HVAC dla obiektów użyteczności publicznej

Każdy budynek ma inne przeznaczenie. Niezależnie od tego, czy są to biurowce, sklepy, hale sportowe czy szpitale, Mark Climate Technology ma dla każdego obiektu idealne rozwiązanie hvac. Nasi doradcy techniczni chętnie udzielą spersonalizowanych, bezpłatnych porad. Czekamy na Twoje zapytanie!

Osoba kontaktowa(Required)
Adres
This field is for validation purposes and should be left unchanged.