Powrót

Wsparcie

Serwisowania urządzeń Mark

Urządzenia Mark słyną ze swej długowieczności. Nie jest to tylko kwestia doboru najlepszych części. Dużą rolę odgrywa też sprawna obsługa serwisowa. Wczesne wykrycie zużycia i konieczności wymiany części, a także odpowiedni dobór produktu pozwalają zapobiec uszkodzeniom i zapewniają optymalny montaż.

Od 1998 roku, okresowe przeglądy i serwis urządzeń wentylacyjno-grzewczych są obligatoryjne.

Czynności z nimi związane mogą być wykonywane przez profesjonalne firmy. Ma to na celu zapewnienie Państwa bezpieczeństwa, a także ochronę środowiska i zmniejszenie poboru energii poprzez optymalny montaż Państwa urządzenia. Nasuwa się logiczny wniosek, że przeglądy i serwis powinny być przeprowadzane przez upoważnionych do tego pracowników Mark.

Zalety Mark Serwis:

  • Specjaliści współpracujący z Mark Polska Sp. z o.o. posiadają niezbędne uprawnienia do serwisowania urządzeń Mark
  • Koszt faktycznego czasu pracy serwisanta
  • Oryginalne części zamienne, które serwisant zwykle ma przy sobie
  • Przejrzysty protokół wykonanego przeglądu lub serwisowania
  • Unikalne umowy serwisu i napraw Mark
  • Rabat przy wyborze
  • Firma Mark automatycznie skontaktuje się z Państwem, kiedy przegląd urządzenia zostanie zakończony, lub w celu zakomunikowania dłuższego czasu naprawy

Wyżej wymienione punkty przemawiają za serwisowaniem i wykonywaniem przeglądów przez firmę Mark Polska Sp. z o.o. Ponadto, zwalnia to Państwa z obowiązku pilnowania terminów okresowych przeglądów.

Umowy przeglądu/kontroli

Od 1998 roku, okresowe przeglądy i serwis urządzeń wentylacyjno-grzewczych są obligatoryjne. Nasuwa się logiczny wniosek, że przeglądy i serwis powinny być przeprowadzane przez upoważnionych do tego pracowników Mark.

Umowy przeglądu/kontroli

Dział serwisu

Awaria instalacji wentylacyjno-grzewczej to zawsze duży problem. Dział serwisu Mark Climate Technology przygotowany jest na różnego rodzaju zakłócenia. Mark Climate Technology oferuje możliwość  podpisania umowy na warunkach ogólnych.

Dział serwisu

Filmy instruktażowe

Na naszej stronie YouTube umieściliśmy filmy instruktażowe, wyjaśniające krok po kroku, jak zainstalować nasze produkty i jak działają poszczególne funkcje.

Filmy instruktażowe

Do pobrania

Oferujemy obszerną bazę danych zawierającą dokumentację techniczną dotyczącą wszystkich produktów Mark Climate Technology.

Do Pobrania

Modele BIM 3D

Modele BIM 3D urządzeń HVAC firmy Mark Climate Technology programów Revit i CAD można pobrać bezpłatnie.

Modele BIM 3D

Zgłoszenie serwisowe

Osoba kontaktowa(Required)
Adres(Required)

Lokalizacja urządzenia

Adres(Required)
Osoba kontaktowa(Required)

Dane urządzenia (urządzeń) (patrz tabliczka znamionowa):

Max. file size: 40 MB.
This field is for validation purposes and should be left unchanged.