Powrót

Kryty plac zabaw ogrzewany panelami promiennikowymi Mark

Active Kids Adventure Park w Perth ogrzewany panelami promiennikowymi Mark INFRA AQUA ECO

Niedawno otwarty kryty plac zabaw Active Kids Adventure Park w Perth jest ogrzewany panelami promiennikowymi firmy Mark Climate Technology. Panele grzewcze INFRA AQUA ECO zastosowane zostały w połączeniu z pompą ciepła LPHW. Możliwość ogrzewania LPHW (Low Pressure Hot Water) sprawia, że panele promiennikowe stanowią zrównoważone rozwiązanie dla ogrzewania dowolnej powierzchni.

Wykonawcą instalacji była firma Colco Plumbining & Heating w Perth. Dyrektor projektu, Colin Smith, tak mówi o projekcie: „Instalacja okazała się wielkim sukcesem. Panele promiennikowe bardzo dobrze sprawdzają się w ogrzewanych obszarach. Wyglądają również atrakcyjnie pod względem wizualnym w krytym parku rozrywki”.

Kryty plac zabaw został ukończony na początku 2023 roku.

Możliwość ogrzewania LPHW (Low Pressure Hot Water) sprawia, że panele promiennikowe stanowią zrównoważone rozwiązanie dla ogrzewania dowolnej powierzchni.
panele INFRA AQUA ECO gwarantują uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego w krótkim czasie.
Urządzenie INFRA AQUA ECO ma bardzo szeroki zakres zastosowań w budynkach zarówno użyteczności publicznej, jak i przemysłowych.
Panele doskonale nadają się również do ogrzewania z zastosowaniem niskich temperatur wody (40/30 ºC) w połączeniu np. z pompą ciepła.
INFRA AQUA ECO to panel promiennikowy wykorzystujący zasadę promieniowania słonecznego.
Panele grzewcze INFRA AQUA ECO zastosowane zostały w połączeniu z pompą ciepła LPHW.
Promiennik wodny INFRA AQUA ECO

Promiennik wodny INFRA AQUA ECO

INFRA AQUA ECO to panel promiennikowy wykorzystujący zasadę promieniowania słonecznego. Dzięki wysokiej wydajności ciepła (zmierzona według normy EN 14037), panele INFRA AQUA ECO gwarantują uzyskanie wysokiego komfortu cieplnego w krótkim czasie. Krótki czas reakcji wynika z niewielkiej bezwładności cieplnej i małej zawartości wody.

Panele doskonale nadają się również do ogrzewania z zastosowaniem niskich temperatur wody (40/30 ºC) w połączeniu np. z pompą ciepła. Urządzenie INFRA AQUA ECO ma bardzo szeroki zakres zastosowań w budynkach zarówno użyteczności publicznej, jak i przemysłowych.

Promiennik wodny INFRA AQUA ECO
Active Kids Adventure Park

Active Kids Adventure Park

Active Kids to pełen atrakcji park rozrywki dla dzieci, położony na farmie w sercu wiejskiego Perthshire (Schotland). Dzięki ponad 20 atrakcjom na świeżym powietrzu, dzieci mają mnóstwo przestrzeni na odkrywanie, bieganie, chowanie się i zabawę.

W park niedawno zakończyła się znaczna rozbudowa obejmująca kryty plac zabaw. Kryty obiekt składa się z imponującego placu zabaw z motywem domku na drzewie, kawiarni z zewnętrznym tarasem, sklepu z zabawkami, dwóch sal imprezowych, kuchni i części biurowej.