Powrót

Mark wyposażył sklep sprzętowy z nagrzewnica gazowa kondensacyjna

Nagrzewnica gazowa kondensacyjna Mark GC+ wyposażona w systemowy nawiewnik z dyszami dalekiego zasięgu

Mark Climate Technology wyposażył sklep sprzętowy Karwei. W jednym z obiektów znalazły się m.in. wysokosprawne nagrzewnice gazowe GC+ z wentylatorami odśrodkowymi. Urządzenia posłużą do ogrzewania i wentylowania powierzchni sprzedaży.

Karwei to sieć sklepów z narzędziami. Inwestor, realizując przebudowę obiektu, postawił na wysokosprawne aparaty grzewczo-wentylacyjne Mark bezpośrednio zasilane gazem. Nagrzewnice gazowe kondensacyjne z palnikiem modulowanym Mark GC+ są wyposażone w wentylatory odśrodkowe z regulacją wydajności. Optymalną dystrybucję powietrza świeżego zapewnia specjalne plenum nawiewu z dyszami dalekiego zasięgu. Plenum eliminuje długie i skomplikowane rozprowadzanie powietrza za pomocą kanałów w wysokich pomieszczeniach. Może być również zastosowane w takich urządzeniach, jak Mark AIRSTREAM.

Urządzenie charakteryzuje niski poziom hałasu oraz zmienny przepływ powietrza. Ma także szeroki zakres modulacji palnika. Jest niezwykle proste w codziennym użytkowaniu. Problemów nie nastręcza też jego konserwacja.

Urządzenia dostosowane do potrzeb klienta

W sklepie Karwei zamontowano również dwie wysokosprawne nagrzewnice gazowe kondensacyjne GS+ oraz destratyfikatory Mark ECOFAN do ogrzewania przestrzeni wokół wejścia i strefy przyjęcia towaru.

Personalizacja szafy zdalnego sterowania

W obiekcie zainstalowano także specjalnie zaprojektowane szafy automatyki do zdalnego sterowania nagrzewnicami powietrza. Dzięki temu indywidualnie dopasowanemu rozwiązaniu możliwe jest sterowanie pracą modulowaną wielu nagrzewnic, w oparciu o temperaturę pomieszczeniową i temperaturę nawiewu powietrza świeżego.