Powrót

Dziękujemy za przesłanie aplikacji!

Wkrótce skontaktujemy się z Państwem.

Tymczasem, zajrzyj na naszą stronę internetową i dowiedz się więcej o naszej firmie.

Mark Climate Technology

Mark Climate Technology

Mark Climate Technology od 75 lat specjalizuje się w sterowaniu klimatem. W zakładach produkcyjnych zlokalizowanych w Holandii i Irlandii Mark Climate Technology produkuje wiodącą gamę produktów służących do ogrzewania, chłodzenia i wentylacji obiektów kubaturowych.

W naszym zakładzie w Veendam opracowujemy i produkujemy ponad 40 różnych produktów dla obiektów przemysłowych i użyteczności publicznej. Na przykład nasze nagrzewnice powietrza ogrzewają różne sklepy z narzędziami, a nasze promienniki rurowe zapewniają przyjemne ciepło w centrach dystrybucyjnych DHL i DPD. Mark jest również liderem w dziedzinie wentylacji. Nasze jednostki z odzyskiem ciepła zapewniają optymalny klimat w pomieszczeniach między innymi w Westfield The Mall of the Netherlands i The Market Hotel.

Czy chcesz dowiedzieć się o nas więcej?

Następnie przejdź do tej strony

Historia

Firma Mark została założona przez braci van der Mark w 1945 r. w Veendam. W tamtym okresie nazwa firmy brzmiała Ingenieursbureau Gebroeders Van der Mark NV. Bracia rozpoczęli produkcję i sprzedaż pomp z kanałami krzywoliniowymi i ogrzewaczy powietrza opalanych węglem.

Dowiedz się więcej o Historii Mark

Zakład Produkcyjny

W fabryce w Veendam, na północy Holandii, firma Mark Climate Technology produkuje gamę wiodących systemów ogrzewania, chłodzenia i wentylacji obiektów kubaturowych.

Dowiedz się więcej o Zakładzie Produkcyjnym Mark

Zrównoważony Rozwój

Firma Mark Climate Technology nie przestaje się rozwijać, również w zakresie zrównoważonego rozwoju i cykliczności rozwiązań.

Zrównoważony Rozwój misją firmy Mark

Certyfikaty & Znaki Jakości

Produkcja systemów HVAC odbywa się w naszej własnej fabryce i realizowana jest wyłącznie zgodnie z najlepszymi metodami certyfikacji i znakami jakości.

Przeczytaj więcej o posiadanych przez nas certyfikatach i znakach jakości