Powrót

Centrale wentylacyjne dla nowego budynku De Tirrel

Centrale wentylacyjne Mark z odzyskiem ciepła zapewniają przyjemny klimat wewnątrz wielofunkcyjnego centrum

Firma Mark Climate Technology dostarczyła aż 37 central wentylacyjnych do nowo wybudowanego wielofunkcyjnego centrum „De Tirrel” w Winsum.

W sumie 14 rekuperatorów AIRSTREAM HWX dostarcza do budynku świeże powietrze. Jednostki wyposażone są w odporny na korozję obrotowy wymiennik ciepła o sprawności dochodzącej do 90%. Oznacza to, że 90% wydalanej energii zasila świeże powietrza nawiewane do budynku. Ponadto, wybrano 23 jednostki sufitowe HRV FLAT LINE. Dzięki niewielkiej wysokości, jednostki te idealnie nadają się do umieszczenia w suficie podwieszanym. Wszystkie jednostki wyposażone są również nagrzewnice wtórne i chłodnice zasilane wodą.

Dzięki w pełni zintegrowanemu systemowi sterowania z protokołem Modbus, jednostki są łatwo dostępne za pośrednictwem systemu BMS.

W sumie 14 rekuperatorów AIRSTREAM HWX dostarcza do budynku świeże powietrze. Jednostki wyposażone są w odporny na korozję obrotowy wymiennik ciepła o sprawności dochodzącej do 90%.
Pierwsze uruchomienie przez dział serwisu Mark

Pierwsze uruchomienie przez dział serwisu Mark

W sumie 37 central wentylacyjnych zostało oddanych do użytku przez dział serwisowy firmy Mark Climate Technology. Dział serwisu Mark posiada duże doświadczenie w zakresie przeglądów i konserwacji urządzeń klimatyzacyjnych, ale może również przeprowadzać rozruch i montaż central wentylacyjnych Mark. Nasz dział serwisu złożony z techników STEK posiada certyfikaty Scios i VCA.

Dział serwisu Mark
De Tirrel

De Tirrel

Wielofunkcyjne centrum De Tirrel to nowoczesny budynek mieszczący, między innymi, dom opieki, centrum opieki nad dziećmi, szkołę podstawową i różne kluby sportowe w Winsum. Został zbudowany zgodnie z najnowszymi standardami, dzięki czemu jest zarówno nowoczesny, jak i odporny na trzęsienia ziemi.

Budynek zostanie oddany do użytku w 2023 roku.

Branża Edukacyjna

Jeśli chodzi o wentylację w szkołach i przyjemny klimat w budynkach edukacyjnych, Mark Climate Technology jest właściwym partnerem!

Rozwiązania HVAC dla Szkolnictwa

Sektor użyteczności publicznej

Każdy budynek ma inne przeznaczenie. Niezależnie od tego, czy są to biurowce, sklepy, hale sportowe czy szpitale, Mark Climate Technology ma dla każdego obiektu idealne rozwiązanie hvac.

Rozwiązania HVAC dla obiektów użyteczności publicznej