Powrót

Wentylacja i Odzysk Ciepła w Restauracji

Wentylacja i Odzysk Ciepła w Restauracji The Ranch

Firma Mark Climate Technology dostarczyła do latynoamerykańskiej restauracji The Ranch centralę AIRSTREAM CFX, która pozwala zarządzać klimatem w pomieszczeniu.

Centrala Mark Airstream CFX 6400 jest wyposażona w aluminiowy przeciwprądowy wymiennik ciepła o wysokiej sprawności (do 90%) służący do odzysku ciepła odprowadzanego. Dostarczona jednostka zewnętrzna realizuje wydatek powietrza 6400 m3/h. Cała restauracja o powierzchni 600m2 otrzyma niezbędną wentylację bez potrzeby dodatkowego ogrzewania. Do ogrzewania podstawowego wybrano grzejniki.Restauracja jest w stanie zapewnić miejsca dla 450 gości.

Dodatkowo, zainstalowano trzy wentylatory wyciągowe Mark o przepływie powietrza 4000 m3/h w celu współpracy z wyciągiem kuchennym.

Rekuperator Plug & Play

Rekuperator Plug & Play

Rekuperator Mark AIRSTREAM został wyposażony w wysoce zaawansowany system sterowania, który steruje urządzeniem w oparciu o ciśnienie i wentyluje pomieszczenia w oparciu o poziom CO2. Klient może łatwo obsługiwać system sterowania za pomocą komputera PC lub dostarczonego interfejsu użytkownika.

Centrala Mark AIRSTREAM jest w pełni zgodna z obecnymi i przyszłymi wymogami europejskimi dotyczącymi normy EU1253.

Centrala wentylacyjna AIRSTREAM

Branża Hotelarska

System klimatyzacji zapewnia ogrzewanie i chłodzenie w pomieszczeniu oraz poprawia jakość powietrza w każdej restauracji lub barze. Mark z przyjemnością Ci doradzi!

Rozwiązania HVAC dla Przemysłu Gastronomicznego

Sektor użyteczności publicznej

Każdy budynek ma inne przeznaczenie. Niezależnie od tego, czy są to biurowce, sklepy, hale sportowe czy szpitale, Mark Climate Technology ma dla każdego obiektu idealne rozwiązanie hvac. Nasi doradcy techniczni chętnie udzielą spersonalizowanych, bezpłatnych porad. Czekamy na Twoje zapytanie!

Rozwiązania HVAC dla obiektów użyteczności publicznej