Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

DHL docenia rozwiązania Mark Polska

Następne miejsce, które wyposażyliśmy w elektryczne nagrzewnice Tanner MDE to warszawskie Okęcie, a dokładnie tutejsza siedziba DHL. Znajdują się tu 42 urządzenia, które gwarantują zachowanie optymalnej temperatury powietrza.

Kolejne produkty firmy Mark Polska są w miejscach, gdzie wymaga się przede wszystkim wytrzymałych i trwałych produktów. Jednym z tak wymagających miejsc jest punkt kurierski DHL, który znajduje się tuż przy Porcie Lotniczym Okęcie.

Umieszczono tam TANNER MDE (dokładnie 32 sztuk MDE 24 i 10 sztuk MDE 12), czyli podwieszone elektryczne nagrzewnice powietrza przeznaczone do stałego użytkowania. Przeznaczone są głównie do salonów wystawowych, szatni, korytarzy biurowych, statków czy garaży.

Obudowę nagrzewnic wykonano z blachy alucynk. Urządzenia gwarantują cichą pracę oraz długowieczność, a także zintegrowaną elektronicznie ochronę termiczną. Każde z nich wyposażony jest też w termostat, który zapewnia sprawne wychłodzenie urządzenia po zakończonej pracy oraz w wydajny wentylator osiowy pozwalający na zastosowanie w wielu aplikacjach.

Sterowanie nagrzewnicą TANNER MDE jest możliwe za pomocą zewnętrznego przełącznika, posiadającego funkcje, takie jak: wentylacja oraz dwa rodzaje ogrzewania. Doskonale sprawdzi się w siedzibie DHL, która wymaga profesjonalnych i wytrzymałych rozwiązań.

© Mark 2022 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies