Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Fabryka Valmont z ekonomicznym ogrzewaniem

Kolejnym miejscem, które wyposażone zostało w promienniki mark Infra Aqua Eco, jest fabryka firmy Valmont Industries. Znalazło się tutaj aż 30 pasów grzewczych, które gwarantują ekonomiczne i ponadprzeciętnie wydajne ogrzewanie pomieszczenia.

Urządzenia firmy Mark Polska trafiają w różne miejsca, które łączy jednak wspólna cecha – stawianie na jakość oraz trwałość produktów. Tym razem na  tę listę wpisała się fabryka w Siedlcach, należąca do międzynarodowej firmy Valmont. Przedsiębiorstwo specjalizuje się w branży konstrukcyjnej, posiadając oddziały w 23 krajach i dysponując ponad 90 fabrykami. Dominująca działalność koncentruje się wokół tematyki konstrukcji stalowych, słupów energetycznych, systemów irygacyjnych oraz systemów zabezpieczeń konstrukcji. Valmont jest notowany na Nowojorskiej Giełdzie Papierów Wartościowych.

W siedleckiej fabryce umieszczone zostały nowoczesne panele promiennikowe Infra Aqua ECO, typ od 2 do 4. Panele te wykorzystują zasadę promieniowania słonecznego, a dzięki wysokiej wydajności ciepła oraz małej zawartości wody, gwarantują komfort cieplny w bardzo krótkim czasie. Dzięki modułowej konstrukcji promienniki można łączyć ze sobą w dowolny sposób (zarówno na długość, jak i szerokość), tak aby tworzyły całość. Dzięki temu sprawdzą się praktycznie w każdym pomieszczeniu.

Promienniki te wyróżniają także estetyczny wygląd i wysoka odporność.

Bardzo łatwy montaż i niewielka masa promienników pozwolą na zmniejszenie kosztów związanych z instalacją. Urządzenie Infra Aqua ECO znajduje zastosowanie w budynkach przeznaczonych zarówno do użytku publicznego, jak i tych przemysłowych.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies