Search
Język
Menu
WIODĄCY PRODUCENT SYSTEMÓW HVAC

Centrale Mark Climate Technology we francuskiej fabryce Renault

Renault

Mark Climate Technology we współpracy ze swoim francuskim dystrybutorem, firmą Climair,  podpisał milionowy kontrakt na dostarczenie urządzeń wentylacyjno- grzewczych do fabryki Renault na terenie Francji.

Mark Climate Technology w ciągu najbliższych 4 lat zobowiązał się dostarczyć olbrzymią ilość central wentylacyjno-grzewczych typu „make up air” oraz AHU do francuskiej fabryki silników do samochodów marek Renault, Mercedes i Dacia. Jest to największy projekt w historii naszej firmy.

Zamówienie obejmuje dostawę 42 central wentylacyjno-grzewczych. Są to urządzenia, które posiadają przepływ o prędkości 75,000 m³/h, a moc nominalna każdego z nich wynosi 1024 kW. Maszyny mają wymiary 7,0 x 3,0 x 2,5 metra, przy wadze jednostkowej 2000 kg.

Pierwsze dziesięć urządzeń trafiło już na dach francuskiej fabryki -do ich montażu konieczne było skorzystanie z  pomocy helikoptera.

Milionowy kontrakt  z producentem silników Renault to m.in. efekt wcześniejszej, długoletniej współpracy, która trwa od 2003 roku.

© Mark 2021 | Regulamin strony | Warunki dostawy | Newsnet | Cookies